O nas

EXTRATRAPEZ jest firmą specjalizującą się w branży pokryć dachowych. Współpracujemy z największymi a zarazem najlepszymi producentami pokryć dachowych, krajowych jak i zagranicznych, dostępnych na polskim rynku. Współpracujący z nami producenci oferują wyroby, które dopowiadają polskim i europejskim normom, oraz udzielają na nie wieloletnich gwarancji. Materiały te są z powodzeniem stosowane w budownictwie jedno i wielorodzinnym, a także przemysłowym. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom klientów detalicznych, jak i hurtowych oraz nowoczesnym technologiom poszerzamy systematycznie naszą ofertę o nowe materiały w branży pokryć dachowych.
Oprócz typowej działalności handlowej, nasza firma zajmuje się także wykonawstwem dachów. Wykonujemy prace na nowo powstałych jak i już istniejących budynkach z blachy oraz dachówki. Obszar naszego działania to praktycznie cała Polska. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z naszych realizacji w zakładce GALERIA.  

Dane kontaktowe

Extra Trapez - Konrad Gacek
biuro@extratrapez.pl
+48 880 255 333

roof-tile-1202684Najlepsi producenci

Współpracujemy z największymi, a zarazem najlepszymi producentami pokryć dachowych, krajowych jak i zagranicznych.

wiezba_dachowa_miniaturaBogata oferta

Systematycznie poszerzamy naszą ofertę o nowe materiały w branży pokryć dachowych tak by spełnić wszelkie wymagania naszych klientów.

miniatura okna dachowe fakroJakość i gwarancja

Materiały, które oferujemy, dopowiadają polskim i europejskim normom, a producenci udzielają na nie wieloletnich gwarancji.

panel-dachowy miniaturaRealizacja

Nasza firma zajmuje się także wykonawstwem. Wykonujemy prace na nowo powstałych jak i już istniejących budynkach.